وبلاگ

11 ایده مشاغل خانگی که به شما امکان می دهد از خانه کار کنید (قسمت دوم)

7.خدمات یا تخصص خود را تولید کنید

همانطور که ما در حال حاضر بحث کردیم ، یکی از بزرگترین نقاط ضعف در راه اندازی یک تجارت مبتنی بر خدمات این است که شما صرفاً برای زمان ، مهارت و تلاش خود حقوق می گیرید.”تولید” خدمات شما – ایجاد محصولات فیزیکی یا دیجیتال که تخصص شما را بسته بندی می کند و خدماتی را که ارائه می دهید ساده و یا تکمیل می کند – می تواند جریان درآمد اضافی به تجارت شما اضافه کند. شما می توانید مشتری های فعلی خود را برآورده کنید یا حتی مشتری هدف جدیدی را در همان فضا پیدا کنید.

8.مخاطبانی را افزایش دهید که می توانید از آنها درآمد کسب کنید

اگر شما یک خالق محتوا هستید ، از قبل مخاطبان آنلاین قابل توجهی دارید ، یا همیشه به فکر راه اندازی وبلاگ ، کانال YouTube ، حساب Instagram یا پادکست خود بوده اید ، پس می توانید با استفاده از هر یک از ایده های قبلی ، موارد زیر را رشد و کسب درآمد کنید.اندرو فین یک وبلاگ را که تبدیل به یک تجارت وبلاگ شد ، بنیانگذار Wait But Why بود آنها پس از جمع آوری بیش از 371،000 مشترک و میلیون ها بازدید ، محصولات محتوای دیجیتال متناسب با مخاطبان وفادار را ایجاد کردند. امروز ، Wait Buy Why یک سایت تجارت الکترونیک کامل با کالاهای دیجیتال و فیزیکی برای فروش است.

ایجاد مخاطب وفادار به صبر ، ثبات و تمرکز نیاز دارد. این ساده ترین راه برای شروع مشاغل مستقر در خانه نیست ، به خصوص در کوتاه مدت ، اما اگر بتوانید پیرامون چیزی که دوست دارید دنبال کنید ، می تواند یکی از رضایت بخش ترین و ماندگارترین باشد ، به شما کمک می کند انعطاف پذیری برای پیگیری همزمان چندین جریان درآمد.

9.یک تجارت الکترونیکی موجود بخرید

اگر بیشتر به سرمایه گذاری در یک منبع درآمد علاقه مندید که می توانید در خانه یا مسافرت خود نگه دارید ، خرید یک تجارت تجارت الکترونیکی مستقر را در نظر بگیرید.قیمت ها براساس عوامل مختلف از جمله درآمد کل تولید شده ، پتانسیل سود ، دارایی های موجود (مانند لیست ایمیل یا موارد زیر) ، موجودی کالا و موارد دیگر بسیار متفاوت هستند. برخی از فروشندگان حتی روی شما سوار می شوند و طناب های راه اندازی فروشگاه خود را به شما آموزش می دهند.

Exchange یک بازار است که توسط Shopify برای خرید و فروش فروشگاه های تجارت الکترونیکی ساخته شده است. می توانید لیست مشاغل متناسب با بودجه ، سطح تجربه و نیازهای شما را مرور کنید. شاید شما می خواهید یک تجارت اثبات شده بخرید و مایل به سرمایه گذاری بیشتر برای به دست آوردن آن هستید. یا شاید یکی با توجه به پتانسیل استفاده نشده ای که می خواهید در آن استفاده کنید ، نظر شما را جلب می کند.

10.تجارت جعبه اشتراک را شروع کنید

صنعت جعبه اشتراک آنلاین فقط در مدت 5 سال 100٪ رشد کرد. این رشد انفجاری منجر به ظهور مارک های جدید مستقیم برای مصرف کنندگان و همچنین پذیرش مارک های بزرگی مانند Sephora و Walmart شده است. می توانید اشتراکی از خانه راه اندازی کنید. سیلویا سانگ ، بنیانگذار MISHIBOX ، دقیقاً همین کار را کرد. او شروع به واردات محصولات زیبایی کره ای محبوب و فروش آنها به یک مشتری جهانی کرد – همه از راحتی خانه اش در ویرجینیا. اکنون ، نام تجاری پر رونق تجارت الکترونیکی در حال انتقال دفتر مرکزی به نیویورک است.

از نظر سونگ ، راه اندازی مشاغل خانگی دیدن خلأ و یافتن راهی برای پر کردن آن بود. این رمز موفقیت بسیاری از مشاغل برتر جعبه اشتراک است. به عنوان مثال Birchbox دید که هیچ راهی برای مصرف کنندگان وجود ندارد تا بتوانند چندین محصول زیبایی را بدون صرف هزینه زیاد آزمایش کنند. بنابراین این خلا را با جعبه های سرپرستی مقرون به صرفه محصولات کوچکتر به اندازه نمونه پر کرد.

11.فروش موارد ناخواسته

با آگاهی بیشتر مصرف کنندگان از محیط زیست ، آنها همچنین به دنبال راه هایی برای تنظیم عادات خرید خود برای حمایت از پایداری هستند. صنعت فروش مجدد پوشاک تنها در ایالات متحده یک صنعت 4 میلیارد دلاری است. COAL N TERRY یکی از مشاغل مستقر در خانه موفق است که اشیا قدیمی را به فروش می رساند. و در حالی که تجارت دقیقاً از یک خانه شروع نشده بود – یک اتاق خوابگاه دانشگاه بود – از آن زمان به یک برند با طرفداران وفادار و طرفداران مشهور تبدیل شده است.

 

 

 

به این صفحه یا مطلب چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید

امتیاز متوسط 5 / 5. تعداد رای ها 2

اولین نفری باش که امتیاز می دهی

نوشته های مشابه