وبلاگ

ایده های کسب و کار آنلاین (قسمت دوم)

1.یک محصول یا دوره دیجیتالی ایجاد کنید

ایجاد یک محصول یا دوره دیجیتالی مانند نوشتن کتاب الکترونیکی است. شما با آموزش آن به دیگران از تخصص خود درآمدزایی می کنید. گفته شد ، شما مزیتی ندارید که آمازون دوره خود را ارتقا دهد. شما باید تبلیغات خود را از طریق وب سایت خود ، لیست های ایمیل خود و احتمالاً از طریق مشارکت های وابسته انجام دهید. شما همچنین باید یک صفحه فروش جذاب ایجاد کنید که بازدید کنندگان را متقاعد به خرید از شما کند.

اگر قبلاً مخاطب ندارید ، بهتر است ابتدا خود را در آمازون منتشر کنید. به این ترتیب ، می توانید ایده دوره خود را تأیید کنید ، لیست ایمیل خود را رشد دهید (فقط مطمئن شوید که در قسمت جلوی و پشت کتاب از طریق ایمیل انتخاب کنید) و کم و بیش یک پیش نویس دوره را ایجاد کنید (زیرا احتمالاً شبیه کتاب باشد).

2.توسعه برنامه را شروع کنید

برنامه های موبایل هر ساله محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. اگر ایده ای برای یک برنامه جالب ، مفید و / یا سرگرم کننده برای تلفن یا رایانه لوحی دارید ، این می تواند راهگشا باشد.

داشتن برخی از دانشهای برنامه نویسی به شما کمک می کند ، اما یک ضرورت مطلق نیست. تعداد زیادی از توسعه دهندگان نرم افزار وجود دارند که به دنبال همکاری با مردم در زمینه ایجاد برنامه هستند.

احتیاط: بازار برنامه در حال حاضر اشباع شده است ، بنابراین مطمئن شوید که برنامه خود را معتبر می دانید و قبل از سرمایه گذاری زیاد در ایده خود ، تحقیق خود را انجام می دهید.

3.SEO را بیاموزید و استاد شوید

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) به این معنی است که یک وب سایت برای برخی از “عبارات جستجو” در موتورهای جستجو مانند Google از رتبه بالاتری برخوردار شود. وقتی یک وب سایت رتبه بالاتری پیدا می کند ، بازدید بیشتری را به خود اختصاص می دهد و به نوبه خود می تواند درآمد بیشتری کسب کند.

این یکی دیگر از مهارتهای بسیار ارزشمند در دنیای بازاریابی اینترنتی است. همانطور که گفته شد ، ممکن است کمی دشوار باشد زیرا گوگل همیشه الگوریتم های خود را تغییر می دهد. با استفاده از آن ، برخی از قوانین جستجو تغییر می کند. شما همیشه باید در لبه اول باشید ، یاد بگیرید و استراتژی های جدید را آزمایش کنید.

4.تبدیل به یک نویسنده تبلیغات شوید

نوشتن مطالب تبلیغاتی هنر و دانش ارائه استراتژیک کلماتی (اعم از نوشتاری یا گفتاری) است که افراد را وادار می کند تا به نوعی عمل کنند. این می تواند از هر چیزی تا صفحات فروش ، بازاریابی از طریق ایمیل ، و حتی محتوای وبلاگ با کیفیت باشد.

اگر تمایل و اشتیاق طبیعی به نوشتن دارید ، نوشتن متن ممکن است بلیط شما برای کسب درآمد آنلاین باشد. این راهی عالی برای دستیابی به آزادی در زندگی شماست. نوشتن متن نه تنها به شما امکان می دهد از راه دور کار کنید بلکه به شما امکان می دهد برنامه خود را نیز کنترل کنید. بعلاوه ، یادگیری مهارت در بسیاری از زمینه های تجارت آنلاین به شما کمک خواهد کرد (به عنوان مثال ساختن وبلاگ ، بازاریابی شرکت های وابسته و غیره – وقتی می توانید به طرزی جذاب بنویسید ، همه اینها بسیار راحت تر می شوند!)

5.دامنه ها را بخرید و بچرخانید

احتمالاً در مورد افرادی که املاک و مستغلات را خریداری می کنند و “تلنگر” می زنند ، شنیده اید ، درست است؟ آنها خانه ای را با قیمت نسبتاً خوب خریداری می کنند ، کمی آن را درست می کنند و سپس برای سود خوب آن را دوباره فروخته می کنند.

این همان ایده برای خرید و دامنه زدن است. این دامنه مربوط به خود شما باشد یا اینکه بخواهید سایت شخص دیگری را بخرید و آن را ورق بزنید ، این می تواند منبع خوبی برای درآمد آنلاین باشد

6.وقت خود را صرف طراحی گرافیک کنید

تا به حال صفحه فروش زیبایی یا طراحی وب سایتی را دیده اید که واقعاً به سمت شما بیاید؟ این همه به خاطر یک طراح گرافیک است. طراحان گرافیک اساساً ارتباط برقرارکننده دیداری هستند. آنها صفحات وب ، صفحات فروش ، آرم ها و هر چیز دیگری را که باید تیز به نظر برسد ، طراحی می کنند.

برای اینکه یک طراح گرافیک عالی باشید ، نیازی به مهارت در طراحی ، نیازی به مدرک دانشگاهی و خرید کامپیوتر گران قیمت ندارید. اما شما باید یک متفکر بصری باشید ، باید در کاری تخصص داشته باشید و قطعاً به یک نمونه کارها نیاز دارید.

به این صفحه یا مطلب چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن روی ستاره کلیک کنید

امتیاز متوسط 5 / 5. تعداد رای ها 2

اولین نفری باش که امتیاز می دهی

نوشته های مشابه